Sprzedam dom,posiadłość w Boguszycach,duża działka

1 599 000,00 zł

sprzedam


Sprzedam Tomaszów Mazowiecki, dom,posiadłość Tomaszów Mazowiecki, Boguszycach,duża Tomaszów Mazowiecki, działka Tomaszów Mazowiecki

Nietuzinkowa posiadłość położona w okolicy Rawy Mazowieckiej w niewielkiej i malowniczej m.Boguszyce

Posiadłość usytuowana zaledwie 6km od Rawy Mazowieckiej i 55km od Łodzi.

Dom powierzchni 159 m² został umiejscowiony na dużej imponującej rozmiarem działce o pow.16 900 m², która daje niebywałe możliwości. Aktualnie obsadzona licznymi krzewami, drzewami ozdobnymi, które dodają uroku temu miejscu.Na działce znajduje się również staw z niewielkim ozdobnym wodospadem, a w nim ryby i lilie wodne. Własny kawałek lasu z pachnący grzybami, to wymarzone miejsce do życia.Rezydencja umieszczona w centralnej części działki.Na jej terenie znajduje się również dom gościnny 2 pokoje,kuchnia+łazienka i garaż.Takie rozwiązanie idealnie sprawdza się podczas spotkań rodzinnych czy towarzyskich.Goście mają dom dla siebie.Salon połączony z kuchnią i jadalnią zajmuje największą pow. domu bo aż 40 m² z salonu jest wyjście na taras, z którego możemy podziwiać uroki ogrodu.Ponadto w budynku znajdują się trzy sypialnie,łazienka,wc,hall,wiatrołap.

Posiadłość w Boguszycach charakteryzuje się eklektyzmem stylów, gustownym połączeniem tradycji z nowoczesnością.Wszystkie wykończenia domu wykonane są z dużą dbałością o detale, z wysokiej jakości materiałów.

Zapraszm do zobaczenia filmu o nieruchomości:
https://youtu.be/YRv3a2h41Sw

Zapraszam do zobaczenia tej wyjątkowej nieruchomości
Agnieszka 505 699 755Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 410

nr ogłoszenia: 16608